KONST / Litografier / Färglitografi 14114207
nr 1411 4207
Färglitografi
Alain Renoux. Signerad, numrerad 126/175. Bildmått: 31x61cm, yttermått inklusive ram: 56x83cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:46:25
300 kr
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)